סדנאות והדרכות: קריירה ועבודה 
 
I.D אימון והשמה, בניהולה של קרן סדרינס, מתמחה באימון אישי וקבוצתי ונותנת מענה לאדם הפרטי, בתי ספר ומוסדות חינוך, לקוח עסקי, ארגונים וחברות.

 

תפיסת העולם של I.D באה לידי ביטוי בשילוב של אימון (Coaching) עם חברת השמה ואבחון. כחברה המאמינה במימוש הפוטנציאל העצמי, צמיחה ולמידה משותפת – אנו ב I.D אימון והשמה מאמינים ביישום הערכים האימוניים בתהליך מציאת ושדרוג העבודה.

 

אנו מאמינים בצמיחה ובהתפתחות הדדית המאפשרת השגת מטרות אישיות ומשותפות לארגון ולפרט.

 

 

חברת I.D אימון והשמה, מציעה סדנאות בתחום הקריירה והעבודה 
 
  
הסדנאות משלבות כלים ומיומנויות לפיתוח קריירה, מציאת קריירה ומעברי קריירה.הסדנאות והתהליך האימון קבוצתי מאפשר למשתתף לגלות ולממש את הפוטנציאל והיכולות המצויות בו.
 


לפרטים נוספים והרשמה: 03-5617081 / 054-2883550 


 
הסדנאות המוצעות ב - I.D אימון והשמה :

 

 

 


"צעדים לחיים"

 

 

סדנת "צעדים לחיים" מבוססת על השילוב בין אימון (coaching) לבין תוכנית 12 הצעדים.תוכנית הצעדים היא בראש ובראשונה דרך חיים!

זו הזדמנות מיוחדת לקבל כלים להתמודדות עם החיים בדרך מוכחת העובדת למיליוני אנשים ברחבי העולם עם ותק והצלחות מעל ל 80 שנה.לכל הפרטים לחץ כאן 

 

 

 

 

"שילובים"-להשתלבות במקום עבודה בגישת MASTERMIND

  

 

גישת המאסטרמיינד נולדה והתפתחה בארה"ב במסגרת קבוצות לקידום הצלחה. השיחה הקבוצתית מתבססת על שיתוף בדילמות וקבלת רעיונות להתמודדות תוך סיעור מוחות דינאמי, פתוח ויצירתי. הדיון בקבוצה, מפרה ומזין את המשתתפים ומניע לפעולה ולהשגת המטרה. הסדנה עוסקת בכל הדילמות והאתגרים המתלווים לתקופה של חיפוש והשתלבות מחדש במקום העבודה ותבטיח מציאת מקום עבודה שמתאימה לך.לכל הפרטים לחץ כאן  

 

 

 

 

  

"תרמילאות - קח מקל קח תרמיל"


כאשר אנו רוצים להגיע מנקודה אחת לנקודה אחרת, אנחנו מתחילים לטייל.
כל אדם המציב לעצמו מטרות, חייב להגדיר לעצמו לאן הוא רוצה להגיע.
בקביעה הזאת הוא עושה את הצעד הראשון של הטיול.הסדנא מקנה כלים לקבלת החלטות נכונות ,הכוונה לבחירת יעדים,סיוע בבחירת הכלים המתאימים לכל מטרה.שימוש בשפה ככלי מקדם לשיפור הישגים.לכל הפרטים לחץ כאן.

 

 

 

 

 

ג'אגלינג של החיים

 

מתי בפעם האחרונה עצרת וחשבת איפה אני? מה איתי? מתי אמצא זמן לעצמי?בתוך המרוץ היומיומי, להיות אישה, אימא, אשת קריירה ואשת איש זו בהחלט משימה לא פשוטה, שאף אחד לא הכין אותך לקראתה.הסדנא מקנה כלים להתנהלות נכונה עבורי בתחומי החיים השונים, הכוונה לבחירת יעדים .לכל הפרטים  לחץ כאן .

 

 

 

 

"משחק מקדים"


הדרך למציאת המשרה הרצויה והנכונה לנו ידועה והיא מתבססת על סמך ניסיוננו, המלצות של חברים ובני משפחה והן שיטוט באינטרנט המוצף בטיפים ורעיונות למציאת עבודה. ב- I.D אימון והשמה,לא המצאנו את הגלגל, אך אנו מסובבים אותו אחרת. על כן אנו מציעים לך סדנא הנותנת מענה אישי לכל השאלות והמחשבות שעולות לך בדרך למציאת מקום העבודה. לכל הפרטים לחץ כאן .

 

 

 

 

 

"אישה של עצמה -אישה של עוצמה "

 


" התגלית החשובה ביותר אשר האדם יכול לגלות על עצמו, היא, שאת הגבולות לחייו הניח הוא עצמו באמצעות תודעתו. לכן, רק הוא יוכל להסיר גבולות אלו ולפרוץ  לדרך חדשה..".צוות D.I אימון והשמה, מזמין אותך לערב חוויתי להתפתחות אישית והעצמה בשילוב קלפי מודעות. לכל הפרטים לחץ כאן
 

 

 

 

 


 

 

 



לחץ עיון ובחר את קובץ הקו"ח שלך
    טען קובץ
טל: 08-6718000 | פקס: 08-6718200 | מייל: kerens@i-d.org.il