סדנאות והדרכות: מיומנויות תקשורת


I.D אימון והשמה, בניהולה של קרן סדרינס, מתמחה באימון אישי וקבוצתי ונותנת מענה לאדם הפרטי, בתי ספר ומוסדות חינוך, לקוח עסקי, ארגונים וחברות. צוות המנחים והיועצים הינו מקצועי ובעל ניסיון רב בהנחיית קבוצות וליווי מנהלים  ומספק פתרון המבוסס על הצלחות, ידע וניסיון.

 

תקשורת הוא המפתח לכלל מערכות היחסים האישיות והמקצועיות בחיינו. ניתוח והבנת סגנון התקשורת הבינאישי שלנו, רכישת כלים ושיפור מיומנויות תקשורת משמש כלי אפקטיבי להשגת המטרות האישיות והמקצועיות הרצויות לנו.  

 


חברת I.D אימון והשמה, מציעה סדנאות תקשורת

 

הסדנאות מותאמת לצרכים של המשתתפים בסדנא ומיועדת לעובדים בארגונים, מנהלים בדרג הביניים, מנהלים בכירים בארגון ולכל אדם המעוניין לשפר ולרכוש מיומנויות תקשורת.  

 

הסדנאות משלבות סימולציות מחיי היום יום והן תהליך אימון קבוצתי אשר נועד לגלות ולממש את הפוטנציאל והיכולות של המשתתפים בה.

 

לפרטים נוספים והרשמה: 03-5617081 / 054-2883550

 

הסדנאות המוצעות ב- I.D אימון והשמה:  

 

 

 

"תקשורת ומה שביני והאחר" - מיומנויות תקשורת בינאישית

 

הבסיס לקיום מערכת יחסים אפקטיבית וטובה עם: עובד, קולגה, חבר/ה, בן/ת זוג ועוד... הינו התקשורת המילולית והבלתי מילולית של האדם. למידה והטמעת מיומנויות תקשורת מאפשרת לאדם לתקשר בצורה יותר טובה ולהשיג מטרות שונות ומגוונות בחייו. בסדנת "תקשורת ומה שביני והאחר" מקבל המשתתף כלים לאינטראקציה בינאישית טובה יותר עם הזולת, חידוד הרגישות והמודעות לעצמי ולזולת. לכל הפרטים לחץ כאן.  

 

 

 

 

 

 

"הקשבה פעילה"

 

ההקשבה מהווה את אחד מאבני היסוד של תקשורת בינאישית אפקטיבית ופעילה, לצד זאת מעטים מאיתנו יודעים להקשיב. כמה פעמים לא הקשבת למילים הקטנות ופיספסת את האדם שמולך? כמה פעמים הגעת עם תשובה מוכנה, עוד לפני שהאדם מולך סיים את דברו? בחיים יש לדעת להקשיב- זה עושה פלאים! השתתפות בסדנא מעניקה למשתתף כלים להקשבה עצמית והקשבה לאחר. לכל הפרטים לחץ כאן.  

 

 

 

 

 

"אסרטיביות- מה בכך?"

 

אסרטיביות הינה , התנהגות המאפשרת לאדם לפעול לקידום האינטרסים האישיים שלו ולעמוד על שלו מבלי לחוש חרדה. האסרטיביות מאפשרת לאדם לבטא את רצונותיו וצרכיו תוך  שמירת הזכויות של הצד השני. הסדנא מציגה בפני המשתתף את ההבדל בין אסרטיביות לאגרסיביות ומעניקה כלים ומיומנויות המאפשרות למשתתף לשלב את האסרטיביות בחיי היום יום. לכל הפרטים לחץ כאן  

 

 

 

 

  

 

"חשיבה יצירתית" - חשיבה בדרך אחרת

 

חשיבה יצירתית היא חשיבה עם דמיון. חשיבה המניבה רעיונות חדשים, רואה אחרת, דוחה שיפוט מוקדם, אינטואיטיבית וגם מקשרת בין רעיונות שקודם לכן לא היה קשר ביניהם. "חשיבה יצירתית" מציעה למשתתף פיתוח והעצמת החשיבה היצירתית המאפשרת השגת תוצאות אפקטיביות ומיידיות. לכל הפרטים לחץ כאן 

 

 

 

 

לפרטים נוספים והרשמה: 03-5617081 / 054-2883550

 

 

 


 לחץ עיון ובחר את קובץ הקו"ח שלך
    טען קובץ
טל: 08-6718000 | פקס: 08-6718200 | מייל: kerens@i-d.org.il