אבחון ומיון בכיריםטעות בגיוס אדם הלא נכון לתפקיד בכיר כרוכה בנזק רב, המתבטא במונחים כספיים והשלכות על תרבות ארגונית, סביבת עבודה, מוטיבציה של העובדים בארגון ועוד. לכן אבחון של מועמדים לתפקידים בכירים מצריך מיומנות, הבנה עמוקה של תרבות והצרכים של הארגון, ירידה לפרטים וקפדנות. בנוסף למבחנים המותאמים לדרישות התפקיד, יכלול מערך האבחון גם כלים באמצעותם ניתן לזהות את היכולות הייחודיות למועמד, כושר מנהיגות והסגנון הניהולי שלו.

חברת ID אימון והשמה פיתחה מערך בחינות ייחודיות הבודק את מגוון התכונות, הקישורים והיכולות של המועמדים. הבחינות מאפשרות לבחון את היכולות הקוגניטיביות לצד היכולות הניהוליות. כמו כן האבחון מאפשר לאמוד את התכונות המנהיגויות של המועמדים ולקבוע את מידת התאמתו להגדרת התפקיד.

אבחון בכירים יכלול מערך מבחנים ממוחשבים, מבחני "עת ועפרון" ושיחת עומק עם פסיכולוג תעסוקתי או מאמן התמתחה ייעוץ ארגוני/פיתוח קריירה. 

 

בהרבה מקרים במהלך תהליך גיוס של בכיר לארגון, מתעוררת שאלת הדיסקרטיות הן מצד הארגון והן מצדם של המועמדים. רבים מהמועמדים יעדיפו לא "להיחשף" לתהליך שמצריך ריבוי משתתפים כגון: מרכז הערכה או דינאמיקה קבוצתית. אנו מכבדים את רצונם של הלקוחות ושל המועמדים שלנו כאחד ומחויבים לשמור על סודיות של שני הצדדים. על כן, פיתחה חברת ID אימון והשמה מערך מבחנים המאפשר פגישה אישית וקונפידנציאלית עם צוות הפסיכולוגים והמאבחנים ללא צורך במגע עם מועמדים נוספים.

 

 

 

 

 

 

 


 לחץ עיון ובחר את קובץ הקו"ח שלך
    טען קובץ
טל: 08-6718000 | פקס: 08-6718200 | מייל: kerens@i-d.org.il