מדוע חשוב לשלוח לאבחון?

 

בשוק העבודה התחרותי והדינאמי של ימינו, הארגון נאלץ להשקיע מאמץ רב במציאת עובד מתאים. חיפוש והכשרה של עובד חדש כרוכים בהשקעת זמן ומאמץ המסתכמים בסכומי כסף גבוהים שהארגון מבזבז. מה קורה כאשר העובד עוזב תוך פרק זמן קצר או לא מוכיח את עצמו? ההוצאה על החלטה שגויה בגיוס עובד מוערכת בכ 25% עד 150% מהשכר השנתי הממוצע של העובד. האם נכון לארגון, אם כך, להסתכן בטעות?

 

 

 

איך קורה שעובד שנתפס כ"מציאה" הופך לכישלון?

 

קו"ח מרשימים וניסיון קודם? האם תמיד קו"ח יפים ומנופחים משקפים את הניסיון או את היכולות האמיתיות של המועמד? האם ניסיון מוצלח בארגון אחד מבטיח בהכרח הצלחה במשנהו? ראיון מוצלח? אחוז גבוה מהמועמדים מסוגלים להתמודד היטב עם ראיון קצר ואף    ראיון ארוך. רוב המועמדים מגיעים מוכנים לפגישה ויודעים בדיוק מה הם רוצים לגלות ומה להסתיר. ממליצים מתלהבים? לרוב הממליצים נוטים לייפות את המציאות ולשבח את המועמד.

 

I.D מעמידה לשרותך מערך מבחנים ייחודיים המאפשרים הערכה ואבחון של מועמדים בכל הדרגים, החל מפקיד זוטר ועד לדרג בכיר ביותר בארגון. המבחנים מאפשרים הערכת היכולת השכלית של המועמד, תכונות האישיות ודפוס העבודה שלו.  אנו מזמינים אותך ליהנות מהניסיון שלנו באבחון והערכת עובדים ולהגביר את סיכוייך לבחירה נכונה.

 

 

 

למה לאבחן ב - I.D אימון והשמה?

 

הצוות המיומן של I.D כולל פסיכולוגים תעסוקתיים וותיקים ומאבחנים בעלי ניסיון רב. אנו שמים דגש על מקצועיות, השכלה רלוונטית וניסיון של אנשי הצוות.

 

כמו כן, ל I.D מערך מבחנים ייחודיים מבוססי מחקרים ובנויים בשיתוף פעולה עם מומחים בתחום.

 

בנוסף, אנו מציעים יחס אישי למועמד, יכולת להתאים את מערך המבחנים לצורכי הלקוח ויכולת לבצע מבחנים תוך שמירה על דיסקרטיות הלקוח ו/או המועמד במידת הצורך.

 

 


 

 

 

 


 לחץ עיון ובחר את קובץ הקו"ח שלך
    טען קובץ
טל: 08-6718000 | פקס: 08-6718200 | מייל: kerens@i-d.org.il