אימון: אימון אישי

 

 

אימון אישי  מהו?  

 

אימון הוא תהליך קצר וממוקד המאפשר לכל אחד, להשיג מטרות החשובות לו ולפרוץ דרך הן במישור האישי והן במישור המקצועי. האימון מאפשר זוויות חדשות של חשיבה, דרכי פעולה, התבוננויות ומעצם כך בחירות חדשות באופק.

 

תהליך האימון מהווה שותפות בין מאמן למתאמן. מטרתה לסייע למתאמן לברר את מטרותיו ויעדיו, ולשפר את ביצועיו ואת איכות חייו האישיים או המקצועיים.

 

המתאמן הוא אדם שלם ויצירתי והוא המומחה לחייו. חווה דרך של צמיחה וחיבור לעוצמות וליכולות הטמונות בו בכדי שיוכל לחיות את חייו במלואם. המתאמן לומד להכיר את דרכי הפעולה שלו, דרכי התגובה, אופן החשיבה וההתנהלות בחיים.

 

 בשורה התחתונה – לומד להכיר את עצמו טוב יותר.

 

סוגי אימון אישי:

 


 
אימון קריירה:

 

בחירה מודעת של תחום העיסוק החדש או הנוסף בחיינו מאפשר לנו סלילת דרך נכונה למימוש אישי בהיבט התעסוקתי והמקצועי.אימון קריירה מיועד לכל אדם המעוניין לעשות שינוי או תפנית בקריירה ולעצב לעצמו את מהלך הקריירה הנכונה לו.לכל הפרטים לחץ כאן . 

 

 

אימון עסקי:

 

אימון עסקי מתאים לבעלי עסקים קטנים ובינוניים (SMB), ליזמים ולכל אחד הרוצה להשיג פריצות דרך ביכולותיו הניהוליות והעסקיות. האימון ,מאפשר למנהל להכיר את עצמו טוב יותר כאדם וכמנהל ומקנה למנהל כלים מעשיים למנהיגות אישית וצוותית לכל הפרטים לחץ כאן. 

  

 

אימון מנהלים:

 

למנהל חשיבות מרכזית לרתימת הצוות למטרות הארגון והשפעה ניכרת על מוטיבציה בקרב העובדים.על כן,ההשקעה הנכונה בהון האנושי בא לידי ביטוי בהעצמת הגרעין הניהולי בארגון.לכל הפרטים לחץ כאן   

 

 

 

אימון מכירות:

 

אימון מכירות הוא תהליך אפקטיבי,מדיד ותוצאתי.מטרת אימון מכירות להמריץ, לשכלל, להעצים ולשפר את התוצאות הרצויות לפרט, לעסק ולארגון.אימון אישי למכירות מאפשר לך- איש המכירות להכיר ,לבחון ולשפר את מיומנויות המכירה שלך וכתוצאה מכך להשיג תוצאות טובות יותר. לכל הפרטים לחץ כאן.

 

 

 

אימון לקבלת החלטות:

 

כל אדם,שמציב לעצמו מטרות,קובע לאן הוא רוצה להגיע.בקביעה הזאת הוא עושה את הצעד הראשון של הבחירה.אנשים מציבים לעצמם מטרות ויעדים כמעט בכל תחום בחיים. באימון לקבלת החלטות מוצא האדם את הדרך הנכונה עבורו לבחירת היעדים והמטרות ובהתאם את המסלול והכלים הנחוצים לנו בכדי ליהנות מהדרך ולהשיג את המטרות.לכל הפרטים לחץ כאן.

 

 

 לחץ עיון ובחר את קובץ הקו"ח שלך
    טען קובץ
טל: 08-6718000 | פקס: 08-6718200 | מייל: kerens@i-d.org.il