אימון : צוות מאמנים

 

 

סוזט סקר


מאמנת בכירה לניהול ויועצת ארגונית, מתמחה באימון לניהול קריירה, אימון מנהלים ואימון צוותים בארגונים, במתודולוגיה יחודית המבוססת על חשיבה אסטרטגית יצירתית.
מנחת קבוצות, סופרויזרית (הדרכת מאמנים) ומעבירה קורסי אימון.
עם רקע של 20 שנות עבודה בתפקידי ניהול בתחום  התכנון האסטרטגי וניהול פרוייקטים בארגונים עיסקיים וציבוריים.

בוגרת תואר שני במנהל עסקים  MBAהתמחות בשיווק ואסטרטגיה בינלאומית.

 

  

 

נועם לדרמן

 

מאמן אישי צעיר ושונה, משתמש במשחקי לוח, משחקים ברשת וכלי אימון כחלק מתהליך האימון.

כשהמתאמן משחק הוא מבצע תהליך ספונטאני ויצירתי שבו מחשבה, תחושה ועשייה יכולות לשגשג מכיוון שהן מופרדות מפני כשלון או תוצאות הרסניות  באמצעות המשחק,המתאמן מטמיע מידע חדש והופך אותו לחלק ממנו תוך ביצוע שינוי עצמי ושינוי נקודת המבט על העולם .מקיים מפגשי "משחק מקדים למחפשי עבודה"

                      ומעביר את סדנת "קח מקל, קח תרמיל".

 

  

  

גלית יודקין

 

אני מאמנת אישית המשלבת גישה של מחשבה יוצרת מציאות בתהליך האימון וגם מרצה ומנחת סדנאות בנושא יצירת מציאות.
אני מומחית באימון בתחום הקריירה ומביאה אתי ניסיון רב בתפקידי ניהול בכירים בחברת בלדרות בינלאומית.

אני רואה את האימון כתהליך מאוד ממוקד שמאפשר למתאמנים להשיג את המטרה או המטרות שהם רוצים להשיג. עם זאת במהלך האימון המתאמנים עוברים תהליך הכרות עם עצמם
ובסיומו משיגים שיפור באיכות החיים שלהם.
חשוב לי שהמתאמנים שלי ייצאו מהתהליך עם כלים שבהם יוכלו להשתמש בהמשך חייהם.
אני מאפשרת למתאמנים שלי סביבה מכילה ומקבלת ועם זאת נותנת את הדחיפה לחשיבה אחרת ולעשייה.

 

 

שירה רוזנפלד


ניסיון רב בליווי תהליכים של שינוי ופריצת דרך, אישיים, ניהוליים  וארגוניים, בחברות טכנולוגיות ועסקיות, וכן בתהליכי אימון אישי, מעברי קריירה ומנהיגות אישית.התמחות בליווי והנחייה של קבוצות הנהלה וצוותי עבודה באימון אסטרטגי, לעמידה ביעדים העסקים, לשיפור ביצועים ולמצוינות.ניסיון רב שנים בניהול והובלה של מערכי משאבי אנוש, פיתוח ארגוני וליווי מנהלים, בפירמות גלובליות, שווקים חרותיים ובתחומי פעילות מגוונים.
מנחת קבוצות, סופרויזרית (הדרכת מאמנים) ומעבירה קורסי אימון.
בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה וסוציולוגיה, ותואר שני בלימודי עבודה, מאוניברסיטת ת"א.

 

 


עדי נועם קורנל

 

אני מאמנת לפיתוח קריירה, מאמנת בעלי עסקים להצלחה בעסק ומכינה אנשים  לשיחות חשובות.

תהליך האימון מגלם את מה שרציתי בו בעבודתי - זהו תהליך טרנספורמטיבי, ממוקד בזמן, תהליך שבו אני מלווה אנשים בדרך להגשמת מטרות ולמימוש החזון האישי. תהליך שבו שמים דגש על הסרת מחסומים פנימיים בשילוב פעולות במציאות.

תחומי אימון בהתמחותי: אנשים המעוניינים ליצור שינוי / להתפתח בקריירה
בעלי עסקים קטנים שמעוניינים לפתח עסק/ ליצור הצלחות בעסק קיים
הכנה לקראת פגישות חשובות – עסקיות / אישיות - ראיון עבודה/ שיחה עם מנהל/ עובדים / לקוח

אודותי: חונכת עסקית במט"י ירושלים, בעלת התמחות וניסיון בליווי בעלי עסקים ויזמים בפיתוח עסקי ובליווי במעברים בקריירה ובפיתוח קריירה
בוגרת בית הספר להקשבה, הוויה וטרנספורמציה Emotion, B.A בעבודה סוציאלית, מגשרת מטעם מכון גומא

 

 

 

חגית גלעד-רז

 

מאמנת אישית/עיסקית מובילה ומעצימה אנשים בעזרת הייעוד להביא להם חגיגה לחיים, ולהזכיר לאנשים  שהחיים יכולים יפים וקלים יותר ממה שהם חווים.
בשנת 1992 בגיל 23 הקימה את העסק הראשון, והמשיכה בהקמת עסקים וניהול פרויקטים שונים.משנת 1994 עוסקת בהתפתחות ומודעות עצמית, על-פי משנתו של לזאריס ושיטות שונות. בשנת 2007 עם הולדת בתה-רוני, הוסיפה לארגז הכלים את מקצוע האימון, ובעזרתו מאמנת להעצמה אישית עיסקית. מאמנת קבוצות, צוותים, וסופרויז'ין למאמנים. מלמדת מודעות והתפתחות אישית, בעזרת כלים רוחניים דרך הסינרגיה שנוצרה בין האימון לבין הרוחניות המעשית, יצרה פורמט מיוחד המשלב אימון עם מודעות עצמית,  דמיון מודרך, הגשמת חלומות ודרך לעצב את חייך כמו שתמיד רצית.

 

 

עידן דוד

 

שמי עידן דוד. בן 33 ואני מאמן אישי ומאמן קבוצות.
המקצוע שלי הוא אנשים. מאז שאני זוכר את עצמי אני עוסק בהדרכה ואימון, מקדם מסייע ומאמין ביכולתם של אנשים להשיג את מטרותיהם.
אני בוגר ביה"ס למאמנים של גומא – המרכז לגישור ואימון, ובוגר המסלול לאימון מתקדם.
יש לי B.A במנהל עסקים, אני חבר בלשכת המאמנים בישראל והשתתפתי בתוכנית – קואוצ'ינג אקספרס בערוץ 10.

 

 

 

ניר שריג

 

מוסמך בשני תארים שניים. תואר [ MA ] בתקשורת המונים בין אישית, ותואר [ MA ] שני במדעי המדינה. בנוסף בוגר קורסי יעוץ ארגוני, פסיכולוגיה ואימון בסיסי ומתקדם.  קורסים אלו ועבודה רבה מאד לאורך השנים הביאו אותי לאהוב ולרצות לעסוק בתחומים אלו.בעברי, מפקד וקצין מקצועי בצ.ה.ל.בשנים האחרונות עסקתי בתחומי ה Hi -Tec בעיקר בתחומי מערכות המחשוב, תקשורת, שליטה בקרה בשוק האזרחי והעסיקי וכן עבור המגזר הביטחוני. בתעשיות ניהלתי אנשים רבים במגוון מישרות בכל הרמות.כמנהל תשומת הלב והצרכים האישיים של אנשים היו נר לרגליי. החזון האישי שלי באימון ובליווי : לאחר שנים רבות בעשייה אינטנסיבית רבה, החלטתי לשתף מניסיוני, מהידע שצברתי ומיכולתי בהובלת אנשים באימון אישי, ליווי עסקי וניהולי. אני רואה כחזון אישי של שליחות, מתן סיוע ,הובלה וביצוע שינויים מקצועיים או אישיים עבור בני-האדם, את מטרת עבודתי.

 

 

נאוה דיק 

 

 

מאמנת אישית. מאמינה שהמותג זה את! בוגרת ביה"ס להכשרת מאמנים בגומא. מתמחה בהעצמה נשית אישית, בקידום מעמד אישי, נשים בפרשת דרכים, מעברים, גיל, קריירה, תקשורת בינאישית ואימון זוגי ומשפחתי. בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה וקרימינולוגיה באוניברסיטת "בר-אילן". עם ניסיון של כ- 25 שנה במגוון תפקידים מקצועיים וניהוליים במערכת הביטחון. וכאשת עסקים עצמאית בעלת זיכיון של חברה אירופאית בארץ.

 

 

לילך בושמיץ

 

אימון בעיני הינו תהליך מובנה וממוקד המסייע באבחנה בין עיקר לתפל ומביא למיקוד.אחת המטרות המרכזיות של האימון מבחינתי, היא לתת למתאמן כלים שבאמצעותם ימשיך את התהליך בעצמו למטרה שהוגדרה ו/או למטרות נוספות בהן יבחר.אני בעלת תואר שני במנהל עסקים MBA (של אוניברסיטת תל אביב), עם התמחות בשיווק והתנהגות ארגונית, ותואר ראשון בפסיכולוגיה. את לימודי האימון סיימתי בגומא והרקע המשולב שלי בייעוץ לחברות הי-טק, אבחון תעסוקתי ופסיכולוגיה, מהווים שילוב מנצח בתחום האימון האישי/עסקי.
מאמנת מזה למעלה משלוש שנים. תחומי התמחות:אימון עסקי ,אימון קריירה ,אימון אישי הוויתי.

 

 

 לחץ עיון ובחר את קובץ הקו"ח שלך
    טען קובץ
טל: 08-6718000 | פקס: 08-6718200 | מייל: kerens@i-d.org.il